Evinde Bir Kediyle Yaşayanların Çok İyi Bildiği 7 Madde


 1. 1

  Hemen hepimiz hayvanları seviyoruz. Onları izlemek, onlarla iletişim kurmak ve içgüdülerine şahit olmak nerdeyse herkes için çok güzel bir duygu ancak aramızdan kaçı bir kediyle aynı evde yaşamayı tecrübe etti. Kendi kuralları olan, istediğinde kendini sevdiren, gözünün gördüğü her şeye dokunmak hakkı olan ve bazen de inanılmaz sevimli halleriyle içimizin yağlarını eriten kediciklerle ilgili kedi sahiplerinin hepsinde ortak olarak yaşanan olayları sizin için listeledik.
 2. 2

  İstediği yerde uyuma hakkına sahiptir

  İstediği yerde uyuma hakkına sahiptir hatta canı isterse başınızın üstüne yatıp saatlerce uyuyabilir. Özellikle önemli bir işiniz varsa ve dizüstü kullanmanız gerekiyorsa ilk uyumak için ilk seçeceği yer dizüstü bilgisayarınız olacaktır
 3. 3

  Çarşaf Değişimi

  Çarşaf değiştirirken veya yatağınızı toplarken hemen çarşafın veya yorganın altına dalarak sizi toplanmayan yatakta sonsuz döngüye sokabilirler.
 4. 4

  Öyle bir hâkimiyet kurar ve bir yandan da o kadar sevimlidir ki yatağınızda o yatarken uyumaya giderseniz uyanmasın diye yataktan düşercesine yatağın kenarında uyursunuz.
 5. 5

  Siz ne kadar tırnaklama tahtası alırsanız alın onlar yinede kanepeyi, koltuğu veya tırnaklanmasını istemediğinizin her şeyi tırnaklamaya devam edip hiçbir şey olmamış gibi size bakacaktır.
 6. 6

  Kedi olan bir evde parçalanmamış olarak düzgün bir biçimde varlığını sürdürebilen bir tuvalet kâğıdı rulosu görülmemiştir.
 7. 7

  Kutu ve sepetlere karşı inanılmaz arzu hissederler. İçine yerleştikten sonra manasızca çevreyi izlerken sizde ona “acaba şuan ne elde etti?” diye şaşkın biçimde bakarsınız.
 8. 8

  İsmini bağırsanız bile canı isterse gelir, istemezse gelmez. Ev artık onundur ve onun kurallarına göre yaşamayı öğrenmelisiniz.
Senin buna tepkin ne?
Alkış Alkış
0
Alkış
İlginç İlginç
0
İlginç
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komik Komik
0
Komik
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hoş Hoş
0
Hoş
Cool Cool
0
Cool

Evinde Bir Kediyle Yaşayanların Çok İyi Bildiği 7 Madde

Bize Katıl

Facebook veya Twitter hesabınla da giriş yapabilirsin.

Üye değil misiniz?
Kayıt Ol

Şifremi Sıfırla

Tıkla ve
Bize Katıl

Kayıt Ol

Bize katıl ve paylaşıma başla

Captcha!
Tıkla ve
Bize Katıl
Hangi tür içerik ekleyeceksin?
Test
Anket
Kapsamlı İçerik
Galeri / Liste
Caps Oluştur
Video
Müzik / Ses
Resim