En İyi 6 Android Müzik Oynatıcı

Play Store'da yer alan müzik oynatma programları arasında daha iyi seçim yapmanıza yardımcı olmak için Android için en iyi 6 müzik çalar listesini sunuyoruz...


En İyi 6 Android Müzik Oynatıcı

Modern Android telefonlar (ve iPhone'lar) harika ses özellikleri ne sahiptir. Dolayısıyla, müzik dinlerken çoğunlukla akıllı telefonlarımızı kullanmamız şaşırtıcı değil. Play Store'da yer alan müzik oynatma programları arasında daha iyi seçim yapmanıza yardımcı olmak için Android için en iyi 6 müzik çalar listesini sunuyoruz:

Poweramp Music Player

Poweramp müzik çalar uygulaması, Android'teki en popüler müzik çalarlardan biridir. Poweramp, alac, flac, wma, wav, ogg, m3u, pls vb. Gibi aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm farklı çalma listesi formatlarını ve müzik formatlarını destekler. Sahip olduğu diğer özellikler; Bas ve Tiz ayarları, stereo ekstansion, mono karıştırma , denge ve daha fazlası.

GoneMAD Music Player

GoneMAD Müzik Çalar, bu listedeki diğer müzik çalarlar kadar popüler olmayabilir, ancak kesinlikle Android'deki en iyi müzik çalarlardan biridir. GoneMAD, şık ve hızlı bir deneyim sunar. Müzik çalar, aac, flac, adts vb. dahil olmak üzere hemen hemen tüm müzik formatlarını destekler ve gapless oynatma, uyku zamanlayıcısı, crossfade, cuesheet, etiket düzenleme, akıllı oynatma listeleri ve şarkı sözleri uygulamaları gibi özellikleri içeriyor. 1000'den fazla temadan seçim yapabilirsiniz.

BlackPlayer Music Player

Artı, her şeyi özelleştirebilirsiniz. Renklerin, yazı tiplerinin ve animasyonların stilini değiştirebilir ve oynatma sayfası ile kayan menünün görünümünü değiştirebilirsiniz.

Pi Music Player

Müzik çalma özellikleri söz konusu olduğunda, bas güçlendirici, 10 şaşırtıcı önayar,3B reverb efektli dahili 5 ekolayzır ayarı içerir. Uyku zamanlayıcısı, geliştirilmiş klasör görünümü, hareket desteği, meta veriyi düzenleme yeteneği de uygulamada yer alır.

Phonograph Music Player

Uygulamada, başlangıç ​​sayfasını, temayı, renkleri, albüm kapaklarının görünümünü ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir.

Android İçin En İyi Müzik Çalarlar

Bu, tüm müzik ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz en iyi Android müzik çalarlar listemizdi. Ayrıca, kaçırmış olabildiğimiz başka en iyi müzik çalarlar listesi varsa yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Senin buna tepkin ne?
Alkış Alkış
0
Alkış
İlginç İlginç
0
İlginç
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komik Komik
0
Komik
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hoş Hoş
0
Hoş
Cool Cool
0
Cool

En İyi 6 Android Müzik Oynatıcı

Bize Katıl

Facebook veya Twitter hesabınla da giriş yapabilirsin.

Üye değil misiniz?
Kayıt Ol

Şifremi Sıfırla

Tıkla ve
Bize Katıl

Kayıt Ol

Bize katıl ve paylaşıma başla

Captcha!
Tıkla ve
Bize Katıl
Hangi tür içerik ekleyeceksin?
Test
Anket
Kapsamlı İçerik
Galeri / Liste
Caps Oluştur
Video
Müzik / Ses
Resim