2017’de Çıkması Beklenen En İyi 5 PC Oyunu

Şu ana kadar sitemizde harika paylaşımlar yayınladık ve 2017 yılında Oyun Dünyası ile ilgili daha geniş kapsamlı ve heyecanlı oyun listeleri ile karşınıza çıkacağız gibi...


2017'de Çıkacak Olan En İyi Oyunlar

Şu ana kadar sitemizde harika paylaşımlar yayınladık ve 2017 yılında Oyun Dünyası ile ilgili daha geniş kapsamlı ve heyecanlı oyun listeleri ile karşınıza çıkacağız gibi görünüyor. 2017 yılı için muhtemel en iyi 5 PC oyununu listesini derledik.

1- Syberia 3

Kate Walker'ı bir önceki oyunda korkunç bir kaderden kurtulduktan sonra, bu yeni oyunda göçebe Türk insanlarıyla yaşadığı macera bekliyor. Muhteşem öykü ve bir dizi ilginç karakterle dolu büyüleyici ve mistik bir keşif. Çıkış Tarihi: 20 Nisan 2017. Tür: Macera.

2- Vikings - Wolves of Midgard (Vikingler - Midgard Kurtları)

Norse mitolojisinde yer alan izometrik fantezi oyununda, oyuncular durdurulamayan bir viking savaşçısı olan bir kalkan koruyucuyu ele geçirirler. Eski ve korkunç hayvanlardan ve diğer dünyalardaki efsane yaratıklarından kurtarmak için bir yolculuğa çıkacaksınız. Çıkış Tarihi: 24 Mart 2017. Tür: Macera.

3- Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition (Keskin Nişancı Hayalet Savaşı 3)

Epik “Sniper, Ghost Warrior” serisinin üçüncü bölümü. Oyuncuları Gürcistan'daki modern bir iç savaşın ortasına atıyor. Oyuncular, dünyadaki birincil şahıs taktik tetikçisidir. Çıkış Tarihi: 4 Nisan 2017. Tür: Nişancı.

4- Final Fantasy XIV: Fırtına Kanıtı

Büyülü dünyadaki keşfedilmemiş yeni topraklar Eorzea'nın karşısına çıkan yeni görev ve zorluklarla doludur. Çıkış Tarihi: 20 Haziran 2017.

5- Tekken 7

Tekken 7 ile; 1: Bir sonraki aşırı dövüş oyununda en sevdiğiniz karakterler olarak savaşın. 2: Tüm özel hareketleri ve farklı oyun stillerini öğrenin. 3: Hadoken ustası, Akuma da dâhil olmak üzere yeni karakterler gibi oynayın! Çıkış Tarihi: 2 Haziran 2017. Tür: Aksiyon.

Senin buna tepkin ne?
Alkış Alkış
0
Alkış
İlginç İlginç
0
İlginç
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Komik Komik
0
Komik
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Hoş Hoş
0
Hoş
Cool Cool
0
Cool

2017’de Çıkması Beklenen En İyi 5 PC Oyunu

Bize Katıl

Facebook veya Twitter hesabınla da giriş yapabilirsin.

Üye değil misiniz?
Kayıt Ol

Şifremi Sıfırla

Tıkla ve
Bize Katıl

Kayıt Ol

Bize katıl ve paylaşıma başla

Captcha!
Tıkla ve
Bize Katıl
Hangi tür içerik ekleyeceksin?
Test
Anket
Kapsamlı İçerik
Galeri / Liste
Caps Oluştur
Video
Müzik / Ses
Resim